Hospodářská komora České republiky pomáhá rozvoji Vašeho podnikání

Centrální registr produktů a firem Hospodářské komory České republiky Axis4.info, projekt zaměřený na podporu podnikatelů a probíhající pod záštitou Hospodářské komory ČR, rozšířil působnost i do našeho regionu.  
Projekt Centrální registr produktů a firem Hospodářské komory České republiky Axis4.info se velice úspěšně rozvíjí již řadu let a do dnešního dne se do něj zapojily desítky tisíc podnikatelských subjektů. Vzhledem k přínosům v oblasti podpory podnikání, dosavadním úspěchům a důvěryhodnosti můžeme podnikatelům účast v tomto projektu doporučit.
Na adrese http://www.komora.cz/ najdete Centrální registr produktů a firem Hospodářské komory České republiky Axis4.info. Ten poskytuje služby v oblasti navazování nových obchodních kontaktů a prostor pro výměnu informací mezi firmami. Axis4.info Vám pomáhá k růstu Vašich zisků. Získáváte nové zakázky s Axis4.info

  • Přímo do Vaší elektronické pošty Vám Axis4.info pošle poptávku po produktech Vaší firmy od tuzemských i zahraničních společností.
  • Každá nová příležitost si Vás najde.

Nakupujete levněji a rychleji s Axis4.info

  • Poptávkový systém Axis4.info pro Vás najde nové dodavatele snadno a rychle.
  • Šetříte svůj čas a peníze.

Čerpáte další konkurenční výhody s Axis4.info

  • Nemáte ještě vlastní www stránku? – v základní ceně registrace do Axis4.info získáte vlastní plnohodnotnou www stránku.
  • Informace o Vaší společnosti máte vždy plně pod svou kontrolou – 24 hodin, 7 dní v týdnu máte k dispozici on-line přístup k informacím o Vaší společnosti. Můžete si je kdykoliv sami upravit. Nebo požádejte našeho operátora a my Vám úpravu zdarma provedeme. Vaši zákazníci tak o Vás najdou vždy aktuální informace.
  • Jste blíže zahraničním firmám – v ceně registrace je překlad všech údajů do angličtiny. Obě jazykové verze indexují nejpoužívanější internetové vyhledávače.
  • Jste viditelní i z oficiálních webových stránek měst – nástroje Axis4.info na hledání informací o produktech a firmách v regionech jsou umístěny na oficiálních stránkách krajů, měst a obcí.

Kontakty: www: http://www.axis4.info email: registrace@axis4.info zelená linka: 800 900 501 (v pracovní dny od 7:00 do 17:00 hod) Hospodářská komora okresu Karviná email: hkok@hkok.cz

autor: Administrátor