položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter

Vážení občané, aktuálně nelze vkládat dotazy přes webové stránky města Český Těšín – záložka Dotazy občanů. Na odstranění problému pracujeme. V případě potřeby můžete kontaktovat příslušné odbory úřadu města Český Těšín. Děkujeme za pochopení.

Zpět

Parkoviště u nového Alberta u PSP

Dobrý den chci se zeptat komu patří parkoviště u Albert, chodím tam k lékaři i teď na novou rehabilitaci a parkoviště je placené, rozuměl bych tomu kdybych si jel na nákup, ale nerozumí pokud jdu k lékaři a na Rhb. Jsem držitelem průkazu ztp/p proč vlastně ten průkaz mám 1 vyhrazené místo pro ztpp a platit. Děkuji za odpověď.

Odpovídá Recmanová Marcela 22.10.2020 14:07

Veřejná parkoviště, která zřizuje město Český Těšín a která jsou v jeho vlastnictví, jsou ve většině případů bezplatná pro všechny řidiče motorových vozidel. Vlastníkem pozemku s parkovištěm u Alberta je soukromý subjekt, který je oprávněn parkování zpoplatnit. Dle provozního řádu tohoto parkoviště můžete na tomto parkovišti stát bezplatně po dobu 60 min. Pokud tuto dobu překročíte, uhradíte stanovené parkovné při výjezdu. Pokud se placení chcete vyhnout, můžete využít jedno ze tří obecných vyhrazených parkovacích míst pro vozidlo přepravující osobu těžce postiženou nebo osobu těžce pohybově postiženou na ul. Bezručova, a to u polského gymnázia, u vegetariánské jídelny nebo v blízkosti drogerie Skowron.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou