položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter

Vážení občané, aktuálně nelze vkládat dotazy přes webové stránky města Český Těšín – záložka Dotazy občanů. Na odstranění problému pracujeme. V případě potřeby můžete kontaktovat příslušné odbory úřadu města Český Těšín. Děkujeme za pochopení.

Zpět

Obnovení stanoviště kontejnerů

Dobrý den..Jsem občanka Českého Těšína v okolí ulice Slezská..V tomto týdnu byl příspěvek v Těšinských minutách o obnovení stanovišť pro kontejnery..že je opravujete a děláte nové dlažbové prostory a na Slezskou naproti Bílé Podkovy nějak zapomínáte..Je tam guma s otvory..která se vlní a zvedá..Mezi tím Plno rozbitého skla..které nejde uklidit..Je to tam v katastrofálním stavu..tak se sem přijďte podívát a taktéž sem dejte prosím dlažební kostky..a ty kontejnery nechutně špinavé.. naposledy umyte asi tak před 5.lety..Tak prosím o opravu místa pro kontejnery..na ulici Slezská..Děkuji za vyřízení..!!! .

Odpovídá Kročková Lenka 20.10.2020 09:12

Oprava stanoviště na ul. Slezská byla provedena, došlo ke srovnání povrchu vč. renovace zatravňovacích panelů. Nádoby na uvedeném stanovišti již byly svozovou firmou vyčištěny. Tento týden firma ještě ručně čistí nádoby na sklo se spodním výsypem.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou