položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter

Vážení občané, aktuálně nelze vkládat dotazy přes webové stránky města Český Těšín – záložka Dotazy občanů. Na odstranění problému pracujeme. V případě potřeby můžete kontaktovat příslušné odbory úřadu města Český Těšín. Děkujeme za pochopení.

Zpět

Zimní stadion

Dobrý den Jelikož zaměstnanci města (SUZ) musí obsluhovat v letních měsících strojovnu na letním koupališti a tím pádem nemohou pracovat od začátku září na zimním stadioně je na zvážení jestli na dobu letní sezóny nepřijmout brigádníky na koupaliště kteří by byli schopni zvládnout obsluhu strojovny. V našem průmyslovém regionu si myslím jsou toto schopni po zaškolení zvládnout důchodci, určitě to není nic nad jejich schopnosti ohlídat dávkování chemie čí kontrolu pískových nebo filtrů s akt uhlím a ohlídat pár oběhových čerpadel. Zimní stadion by mohl zahájit sezónu i v srpnu a ledovou plochu by mohli využít jak hokejové kempy tak letní hokejové turnaje, veřejnost, kolektivy a tréninky krasa a hokeje - cena budiž přiměřena tomuto provozu. Máme odehraná tři soutěžní kola bez možnosti treninku na ledě, dojíždíme ráno na 6 hodinu do 3nce tzn že děti vstávají ve 4:45 aby byli v 6:00 na ledě. Děkuji Jan Prunner

Odpovídá Stařičný Miroslav Ing. 30.09.2020 08:19

Vzhledem k tomu , že bychom rádi zprovoznili ZS již v srpnu příštího roku, budeme nuceni vyřešit i zajištění personálu. Jak v minulosti, tak letos jsme využívali důchodce pro pokrytí personálních potřeb a určitě půjdeme touto cestou i v budoucnu.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou