položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter

Vážení občané, aktuálně nelze vkládat dotazy přes webové stránky města Český Těšín – záložka Dotazy občanů. Na odstranění problému pracujeme. V případě potřeby můžete kontaktovat příslušné odbory úřadu města Český Těšín. Děkujeme za pochopení.

Zpět

parkování dodávek v centru města

Dobrý den. Chci reagovat na odpověď pana Ing.Chroboczka k dotazu ze dne 15.7.2020. V centru města, konkrétně ulice Hlavní třída, Sokola Tůmy, Viaduktová parkuji na parkovištích i nákladní vozidla ( dodávky ), které přesahují vodorovné dopravní značení a zasahuji tak do vozovky, případně pokud nezasahuji do vozovky, jsou řidičem zaparkovány tak, že naopak výrazně zasahují do chodníku ( často parkují na chodníku i jedním kolem ). Prostor těchto parkovišť je z části monitorován kamerou Městské policie Český Těšín, bohužel však bez adekvátního zásahu. Stejně tak hlídka MP projede kolem bez povšimnutí. O tom, jak problématické je vycouvat z parkoviště do vozovky z poza stojící dodávky už dodávám jen na okraj, to ať si zkusí pan Ing. Chroboczek sám. Doufám tedy, že toto bude Městská policie Český Těšín řešit. Děkuji.

Odpovídá Wawrzyk Michal Bc. 24.09.2020 08:30

Dobrý den. Městská policie denně řeší dopravní přestupky řidičů v centru města. Strážníci při kontrolní činnosti se zaměří na parkující dodávky a řidiči porušující dopravní předpisy budou pokutování na místě nebo oznámení ke správnímu orgánu.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou