položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter

Vážení občané, aktuálně nelze vkládat dotazy přes webové stránky města Český Těšín – záložka Dotazy občanů. Na odstranění problému pracujeme. V případě potřeby můžete kontaktovat příslušné odbory úřadu města Český Těšín. Děkujeme za pochopení.

Zpět

Cesta

Dobrý den, mohou auta jezdit z zadního parkoviště supermarketu Billa kolem nedokončeného domu resp. domova pro seniory Pohoda a nové více účelové haly na Svojsíkové ulici? Z Svojsíkové aleje je zákazová značka. Z parkoviště od supermarketu není nic a podle terénu to není ani cesta. Prosím o vyřešení této dopravní situace. ( např. zakázková značka z parkoviště supermarketu Billa, zrušení zákazu vjezdu z Sv. aleje a vybudování cesty na parkoviště k Bille, zamezí vjezdu z parkoviště sup. Billa tzn. vrácení betonových květináčů jak to bylo před výstavbou dosud nedokončeného domu pro seniory. Děkuji.

Odpovídá Lipina Radek 07.10.2020 08:33

Auta ze zmiňovaného parkoviště po odstranění přechodného dopravního značení zde jezdit nesmějí. Město Český Těšín, odbor místního hospodářství, vyřešilo 30. 09. 2020 dopravní situaci mezi ul. Svojsíkovou a parkovištěm u supermarketu Billa ul. Jablunkovská, a to opětovným vrácením betonových květináčů na původní místo. Květináči byl vozidlům zamezen průjezd.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou