položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter

Vážení občané, aktuálně nelze vkládat dotazy přes webové stránky města Český Těšín – záložka Dotazy občanů. Na odstranění problému pracujeme. V případě potřeby můžete kontaktovat příslušné odbory úřadu města Český Těšín. Děkujeme za pochopení.

Zpět

Zimní stadión - pokračování

Proč je stále ZS uzavřen minimálně do 21.9. nebo i déle, když radou města je schválený termín zahájení provozu 15.9. Rekonstrukce chlazení je snad již hotova. A když není, tak kdo to zavinil ?

Odpovídá Pietroszová Adéla Ing. 12.10.2020 17:37

Dobrý den, v návaznosti na Váš dotaz Vám sdělujeme, že datum zahájení provozu zimního stadiónu bylo letos posunuto z důvodu rekonstrukcí chladícího zařízení, jenž muselo být nejprve zkolaudováno a následně zpřístupněno veřejnosti. Samotná realizace byla ovlivněna skutečností, že v chladícím systému byla zjištěna vyšší koncentrace oleje (viz odpověď na dotaz Zimní stadion – pokračování, zveřejněna dne 03.10.2020). Po dokončení prací a před samotnou kolaudací bylo nutné provést zkušební provoz, hlukovou zkoušku nového zařízení,zajistit závazné stanovisko Krajské hygienické stanice a Hasičského záchranného sboru včetně zajištění všech požadavků daných orgánů. Kolaudační souhlas byl vydán 07.10.2020 a stadion lze využívat.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou