položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter

Vážení občané, aktuálně nelze vkládat dotazy přes webové stránky města Český Těšín – záložka Dotazy občanů. Na odstranění problému pracujeme. V případě potřeby můžete kontaktovat příslušné odbory úřadu města Český Těšín. Děkujeme za pochopení.

Zpět

Zimní stadion

A co zrušit tenisový kurt na zimním stadionu a zimní stadion ponechat jen zimním sportům, jako je hokej a krasobruslení.Místo kurtu vybudovat několik šaten navíc a menší tělocvičnu pro místní kluby.Dále by jej mohli více využívat hobby a amatéršti hokejisté a široká veřejnost. Nebo máte pocit,že kurtu je v Č. Těšíně málo a to i krytých, že se musí cpát i na zimní stadiony?David Cienciala

Odpovídá Stařičný Miroslav Ing. 14.09.2020 08:37

Tenisový kurt v budově zimního stadionu je každý den v sezoně od 1.10. do 31.3. plně vytížen a to až do pozdních nočních hodin. Navrhovaná přestavba by jak po stránce finanční tak legislativní byla hodně náročná a obávám se , že by zastavila provoz zimního stadionu na delší období. Vzhledem k tomu , že ledová plocha je obsazená skoro celodenně již teď, tak nevidím účelné přestavět ZS na vyšší kapacitu šaten bez možností rozšíření provozních hodin ledové plochy.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou