položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter

Vážení občané, aktuálně nelze vkládat dotazy přes webové stránky města Český Těšín – záložka Dotazy občanů. Na odstranění problému pracujeme. V případě potřeby můžete kontaktovat příslušné odbory úřadu města Český Těšín. Děkujeme za pochopení.

Zpět

dotaz

Dobrý den,chtěl bych se touto cestou zeptat proč byly akce Burčákobraní(4.9.)a Ahoj léto(5.9.)pořádány na náměstí ČSA a ne jako v minulých letech v parku A.Sikory?Dále bych připojil poznámku k sobotní akci,která proběhla ve stylu kde chybí kvalita doženeme to hlasitostí a efekty,myslím,že finanční prostředky zaplacené za tuto "akci"by se daly využít lépe(opravy komunikací,chodníků,atd.) děkuji za odpověď

Odpovídá Stařičný Miroslav Ing. 09.09.2020 11:52

Akce Burčákobraní, Ahoj léto, Benefiční koncert Pod Těšínským nebem a Dobový jarmark byly na náměstí přesunuty z finančních důvodů. Stavba a demontáže stage, převozy železných zábran, pivních setů, veškerého zázemí, které je na náměstí při akci k dispozici, dále také stavba a demontáž prodejních dřevěných stánků (budou stát na náměstí až do prosince), stojí nemalé finanční prostředky, proto je výhodnější, když se tyto akce pořádají na stejném místě, v tomto případě na náměstí. Co se týče Vaší poznámky, není zcela patrné jestli „kvalitou“ myslíte samotné interprety, nebo technickou část produkce. Pokud jste nebyl spokojený s výběrem interpretů, tak nás to velmi mrzí. Snažíme se zajistit program pro co nejširší obec posluchačů a plánovat akce stylově zaměřené tak, abychom vyhověli všem. Ahoj léto je rozloučení se s prázdninami a přivítání nového školního roku. Je tedy zaměřená na mladší část naší populace, naopak Burčákobraní cílí na obecenstvo, které už není školou povinné. V případě, že máte nějaký dobrý tip na kapely, které by měly vystoupit na akcích pořádaných ve městě, rádi jej uvítáme. Pokud se však poznámka týká technické části, a tedy hlasitosti produkce, bohužel to není v našich silách tuto skutečnost ovlivnit. Součástí každé smlouvy s interpretem je takzvaný „RIDER“ neboli technické požadavky, které musíme splnit. Nedodržením požadavků riskujeme pokutu za nedodržení smlouvy a v krajním případě to může skončit až tím, že kapela na místě nevystoupí bez nároku na vrácení honoráře. S každou renomovanou kapelou přijíždí kromě samotných účinkujících i zvukaři, osvětlovači, technici a manažer. Celý tým se pak stará o výsledný efekt. Tím pádem my pouze zajistíme místo, technické vybavení podle „Rideru“. Pro zajímavost přikládáme k emailu ridery posledních dvou kapel, které vystupovaly v sobotu na náměstí. Pokud by se podle Vás mělo něco změnit, správná cesta je poslat připomínky přímo na produkci jednotlivých kapel. Jen tam můžou s touto poznámkou a tedy hlasitostí vystoupení něco udělat.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou