položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter

Vážení občané, aktuálně nelze vkládat dotazy přes webové stránky města Český Těšín – záložka Dotazy občanů. Na odstranění problému pracujeme. V případě potřeby můžete kontaktovat příslušné odbory úřadu města Český Těšín. Děkujeme za pochopení.

Zpět

Zimní stadion

Dobrý den Zajímalo by mne kdy bude zimní stadion fungovat tak jak funguje ve všech okolních městech a my nebudem muset dojíždět a trénovat ve městech jiných,kdy bude na zimním stadioně dostatek šaten pro všechny kategorie hokeje a to i pro dívky. Tímto přístupem města ztrácíme plno dětí které volí jistotu trénování ve městech okolních. Naše konkurence v následujících zápasech během roku rovná se nule a frustrace dětí, trenérů a rodičů nebere konce. Tímto bych také chtěl poděkovat městu za perfektním zázemí tenisu na zimním stadioně. Děkuji. Jan Prunner

Odpovídá Stařičný Miroslav Ing. 03.09.2020 07:29

Provozní doba zimního stadionu je stálé stejná, to znamená od začátku září do konce března. Po úspěšné rekonstrukci strojovny chlazení bude možno provozní dobu upravit v závislosti na podmínkách provozu a finančním vyhodnocení. Bez nákladných stavebních úprav není možno rozšířit zázemí stadionu o další šatny. HC Vlci mají k dispozici většinu šaten a je na jejich rozhodnutí jak budou využité.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou