položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter

Vážení občané, aktuálně nelze vkládat dotazy přes webové stránky města Český Těšín – záložka Dotazy občanů. Na odstranění problému pracujeme. V případě potřeby můžete kontaktovat příslušné odbory úřadu města Český Těšín. Děkujeme za pochopení.

Zpět

Sadovský potok

Dobrý den, rád bych se zeptal jak ještě dlouho nebude přístupná cesta v odpoledních hodinách z ulice Čáslavská 10 k zastávce Kostel? Pokud neprší tak cestu pro chodce blokuje bagr. Také by mě zajímalo co je s mostem vedle domu Pod Zvonek 889/44, který je oplocen a zda bude cesta/chodník upravena nebo zůstane z ní blátivá štěrková cesta kterou bagr pěkně zničil. děkuji za odpověď.

Odpovídá Recmanová Marcela 02.09.2020 15:04

V lokalitě (ul. Příkopa) kolem vodního toku Sadový potok probíhá stavba s názvem „VT Sadový potok, Č. Těšín 0,960 – 1,140, oprava opěrných zdí“, proto zde stojí bagry a jiná technika potřebná pro stavbu – jedná se o prostor staveniště. Předpokládané ukončení stavby je do konce září 2020 (termín ukončení stavby můžou ovlivnit klimatické podmínky). Přemostění u domu Pod Zvonek 889/44 se muselo uzavřít jak z důvodu probíhajících stavebních prací ve vodním toku, tak oprav na něm. Povrch cesty v ulici Příkopa, který je poškozen provozem staveništní dopravy bude obnoven souvisle pokládkou živice.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou