položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter

Vážení občané, aktuálně nelze vkládat dotazy přes webové stránky města Český Těšín – záložka Dotazy občanů. Na odstranění problému pracujeme. V případě potřeby můžete kontaktovat příslušné odbory úřadu města Český Těšín. Děkujeme za pochopení.

Zpět

Nebezpečná zeleň

Dobrý den.Na ulici Jabluňkovská od čerpací stanice Benzina až po světelnou křižovatku zasahuje zeleň do pruhu pro cyklisty a ti musí vybočit pod kola jedoucích vozidel.Stejné je to na ul.Střelniční směrem do Polska,kde zase parkující vozidla zasahují do vozovky,protože se přez zeleň nedostanou až ke krajnici.No a ul. Pod zvonek od mostku dole ve Svibici až nahoru na Žukov je tak zarostlá,že autobusy MHD tam brzy neprojedou. Proč si těchto nebezpečných věcí nevšímá Městská policie,denně kolem toho jezdí,nebo město čeká,až se v těchto místech stane nějaké dopravní neštěstí? Děkuji za odpověď a hlavně za nápravu tohot stavu.

Odpovídá Večeřová Lada 31.08.2020 10:56

Realizační firmě zajišťující údržbu zeleně ve městě byly zadány ořezy v následujících lokalitách: Jablunkovská po křižovatku na autobusovém stanovišti, nábřeží Svobody, část ulice Střelniční (ze strany vozovky). Tyto ořezy budou zajištěny v průběhu měsíce září. Ulici Pod Zvonek projdeme individuálně, jelikož většina těchto pozemků, kde zeleň zasahuje do průjezdního profilu komunikace není v majetku města. Děkujeme za pochopení.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou