položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter

Vážení občané, aktuálně nelze vkládat dotazy přes webové stránky města Český Těšín – záložka Dotazy občanů. Na odstranění problému pracujeme. V případě potřeby můžete kontaktovat příslušné odbory úřadu města Český Těšín. Děkujeme za pochopení.

Zpět

Vodovodní řad - ulice Slepá

Dobrý den, chci se touto cestou oficiálně zeptat, zda (a případně kdy) zavede město Český Těšín vodovodní řad na ulici Slepá v Mistřovicích. Ptám se jako jeden za majitelů sousedících pozemků. Od jednoho z radních máme určitý náznak, že město tento projekt a jeho realizaci chystá a rád bych věděl s čím ze strany města můžeme počítat. Předem děkuji za odpověď. Tomáš Nožka

Odpovídá Recmanová Marcela 29.09.2020 14:00

Město Český Těšín nemá vodovodní řad na ul. Slepá (k.ú. Mistřovice) zařazený v zásobníku investičních akcí, který je vodítkem pro vytváření nejnutnější investic příp. oprav pro město. V zásobníku investic je evidován vodovod ve Stanislavicích (ul. Na Podlesí) a Dolní Žukov (ul. Godulská). Požadavek o zařazení této investiční akce od radních příslušný odbor neobdržel. Tato konkrétní investiční akce není městem zařazena ani ve výhledovém návrhu rozpočtu pro období 2021–2023.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou