položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter

Vážení občané, aktuálně nelze vkládat dotazy přes webové stránky města Český Těšín – záložka Dotazy občanů. Na odstranění problému pracujeme. V případě potřeby můžete kontaktovat příslušné odbory úřadu města Český Těšín. Děkujeme za pochopení.

Zpět

Chodník na Komorní ulici

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy se počítá s opravou chodníku na Komorní ulici - část podél lékárny je v havarijním stavu - místy rozteklý asfalt, místy prohlubeniny. Děkuji za Vaši odpověď. Ivona Gryčová

Odpovídá Recmanová Marcela 02.09.2020 15:03

Město Český Těšín, odbor místního hospodářství, mapuje stav komunikací vč. chodníků se správcem komunikací celoročně průběžně a celoplošně vždy k 31.08. daného roku pro zpracování roční zprávy o stavu komunikací s návrhem oprav pro příští rok s uvedením pořadí důležitosti. Zmiňovaný úsek chodníku na ul. Komorní zařadí město do zásobníku investičních akcí, který je vodítkem pro vytváření nejnutnější investic příp. oprav pro město. O zařazení takové akce (oprava chodníku ul. Komorní) do rozpočtu města pak rozhoduje nejen důležitost její realizace v porovnání se všemi posuzovanými návrhy ze zásobníků, ale samozřejmě především finanční možnosti města. S opravou chodníku výhledově 5ti let město nepočítá.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou