položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter
Zpět

Poděkování městu Český Těšín

Dobrý den chtěl bych Vám všem poděkovat jak se o nás v městské části Svibice pěkně staráte,aby se nám tady pěkně žilo.Máme tady krásné trávníky které mi dosahujé po kolena (měřím 186cm.),které jsou plné klíšťatek a jiných broučků,máme tady mikro pískoviště kde se 2 děti vedle sebe neotočí a ke kterým není přes nádherný travnatý porost přístup.Máme i lavičky kde přes sedací část prorůstá tráva.Myslíte si že tam normalní matka pustí dítě si hrát a sedne si k němu aby se nechali zaživa sežrat klášťaty?Dne 1.7. byl zodpovězen dotaz ohledně sečení to snad nemyslíte vážně!!!!Píšete o Lípové ulici a o 3 třídě sečení.A Svibice je v jaké třídě?Podle Vás asi v nějaké třídě pomocné školy.Mít trávu pokolena už opravdu není normální.S pozdravem a přáním ať nemáte Lymskou boreliozu a klíšťovou encefalitidu.Krejčí

Odpovídá Večeřová Lada 09.07.2020 09:54

V době podání této stížnosti na nepokosení travnatých ploch ve Svibici uvádíme, že již probíhalo a nadále probíhá intenzivní kosení spodní části, a to konkrétně na ulici Okružní. Celý prostor Svibice o výměře 102 tis. m2 pokosí realizační firma zhruba za 3–4 dny. Jedná se o třetí seč v tomto roce, takže tato plocha zařazena do II.třídy údržby je kosena v podstatě jednou měsíčně. První seč proběhla 23.4., druhá 28.5. Vzhledem k počasí a intenzitě růstu trávy není neobvyklé, že tráva během poměrně krátké doby dosáhne výšky po kolena.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou