položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter
Zpět

Finanční úřad Č.T.

Dobrý den, dne 27.4. jste zde dávali odpověď na dotaz otevření podatelny finančního úřadu v Českém Těšíně. Uvádíte info, že od 19.4. je podatelna otevřena po a st od 8:00 do 17:00 hodin. Mohu se zeptat jak jste tuto informaci ověřovali? Jen tím že se podíváte na web finanční zprávy? Aktuální stav dnes středa 7.5. na dveřích info zavřeno do odvolání!!! Tak děkuji za šíření nepravdivých informací. A znovu prosím o odpověď kdy bude podatelna v Č.T. lidem k dispozici. A prosím ověřte si před odpovědi informace i jinak než, protože to co jste zde uvedli u první odpovědi si člověk dokáže najít i sám bez toho aniž by se zdržoval dotazováním zde.

Odpovídá Petrušková Hana Ing. 07.05.2020 10:17

Finanční úřad je samostatný subjekt, město nemá přístup k interním nařízením Finanční správy ohledně provozu jednotlivých pracovišť. Pro informace kontaktujte, prosím, Finanční správu na tel.: 596 304 720. Nově je na webu www.financnisprava.cz uvedena informace, že pracoviště v režimu 2+2 (což je pracoviště v České Těšíně) jsou dočasně uzavřena. Informace byla telefonicky ověřena na Finančním úřadě v Karviné.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou