položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter
Zpět

Ulice Tovarni

Dobry den, ptam se jeste jednou. Co mesto na svou cernou perlu Tesina ulici Tovarni, nebylo by dobre neco s tim zacit delat neskutecny neporadek hlavne od cd cargo dal podel koleji smer svibice. Pak same ubytovny a podobne zarizeni. Neuvazuje mesto ulehcit slusnym obcanum platicim dane aby se jim lepe zilo ze by byla napriklad ulice Tovarni bezdoplatkova vyloucena zona. Je to opravdu krasa mesta tesin co se tyce poradku a pohybu nebudu raci specifikovat jakych osob vicemene po cele tovarni podel koleji. Dekuji a snad se dockam odpovedi.

Odpovídá Cichy Stanislav 25.06.2020 10:18

Město Český Těšín, odbor místního hospodářství, provádí každý týden monitoring této lokality (ul. Tovární, ul. Nové Tovární) pouze na svých pozemcích. Pokud je v terénu zjištěn nepořádek kontaktuje kompetentní referent smluvní partnery ke zjednání nápravy. Smluvní partneři města provádí úklidy svědomitě, kvalitně a důsledně. Drobný odpad (PET láhve, plechovky, papírky od cukrovinek apod.), který se nachází v zeleni kolem cest může být nafoukaný větrem z otevřených kontejnerových odpadových nádob nebo ho vyhazují občané, kterým nezáleží na vzhledu a čistotě města. Město již několikrát žádalo vlastníka pozemku (České dráhy a.s.), aby provedl opravu stávajícího oplocení, aby nedocházelo k neoprávněnému vniknutí cizích osob do prostoru dráhy, bohužel bezúspěšně. Pokud občan zjistí, že se v areálu dráhy nacházejí neoprávněné osoby, může volat Policii ČR – 158. Město Český Těšín nezvažuje zřídit bezdoplatkovou zónu ve města Český Těšín.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou