položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter

Vážení občané, aktuálně nelze vkládat dotazy přes webové stránky města Český Těšín – záložka Dotazy občanů. Na odstranění problému pracujeme. V případě potřeby můžete kontaktovat příslušné odbory úřadu města Český Těšín. Děkujeme za pochopení.

Zpět

PARK, škola slovenská

Dobrý den, obracím se na Vás s otázkou ohledně parku za školou Slovenská.Neznám jméno parku nějak chybí tabule.(park s venkovní posilovnou). Dnes po procházce s 3 letou dcerkou jsem myslela,že budu volat městskou policii, i když nevím zda oni by něco vyřešili.Lidi chodí okolo,policie jezdí okolo a nikdo si nevšimne, že schody vedoucí k dětské klouzačce,jsou v takovém KATASTROFÁLNÍM stavu, že dítě si může přinejlepším zlomit nohy.To nemluvím o tom, že ddesky z pískoviště vylámáne a trčí tam 10 cm hřebíky.Doufám,že si dokážete představit následky,jak by někdo na hřebík spadnul. Nepotřebuji Vaší odpověď jen , abyste věděly v jakém to tam je stavu(hlavně, že nový odpadkový koš oblepený páskou, aby se mu náhodou něco nestalo. Zkuste s tím něco udělat, zbourejte, opravte(lepší varianta)Jen to udělejte bezpečnější....Děkuji Durovičová

Odpovídá Večeřová Lada 18.04.2016 10:57

Na základě kontroly mobiliáře jsme poškozené schodiště i pískoviště zaznamenali. Firma zabývající se údržbou městského mobiliáře v nejbližší době provede likvidaci schodů, vč. likvidace poškozené skluzavky. Oprava dřevěných schodů byla naposledy provedena na jaře minulého roku. Jelikož jsou nyní tyto schody poškozeny ve velkém rozsahu a oprava by byla finančně náročná, od schodů zcela upouštíme. Svah bude následně osázen dřevinami. U stávajícího pískoviště budou vyměněny poškozené desky. Odpadkový koš byl zapáskován první dva dny po jeho nainstalování, jelikož byl čerstvě zabetonován. U každého herního zařízení je umístěn tzv. Návštěvní řád s vyznačením názvu lokality, GPS souřadnicemi, jsou zde uvedeny telefonní kontakty provozovatele hřiště, kde můžete závady nahlásit. V tomto případě se jedná o herní a workoutové hřiště v parku u stadionu na ulici Frýdecká.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou