položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter

Vážení občané, aktuálně nelze vkládat dotazy přes webové stránky města Český Těšín – záložka Dotazy občanů. Na odstranění problému pracujeme. V případě potřeby můžete kontaktovat příslušné odbory úřadu města Český Těšín. Děkujeme za pochopení.

Zpět

Skatepark rozšíření

Dobrý den chtěl bych se Vás zeptat jakožto občan českého Těšína jestli by nebylo možné rozšířit skatepark v českém Těšíně. Jedná se o to že, stávající není zrovna nejhorší a také zrovna největší. Ale vzhledem k tomu že v blízkosti tohoto parku je dětské hřiště kde je podložím štěrk a pochopitelně zde chodí lidé i z Polska se svými dětmi proti tomu nic nemám. Ale jde o to že pravidlem tohoto skateparku je že je vstup povolen jen za dodržení bezpečnosti a tím nošením chráničů a helem. Zatím jsem také to děti na tomto místě neviděl a rodiče těchto dětí to neřeší buďto to nechápou a nebo jsou spíš proti tomu. Za sebe mohu říci že už se mi kolikrát stalo že jsem omylem srazil něco dítě a to jezdím opatrně, to dítě jak jsem podotkl nemělo žádné chrániče a ani ochranu hlavy tedy přilbu. A proto Vás žádám o nějaké řešení tohoto problému. Ano značka tam je a na můj problém upozorňuje ale nikdo si podle mě tuto značku ještě nepřečetl. Děkuji za pochopení

Odpovídá Stařičný Miroslav Ing. 18.04.2016 10:09

O rozšíření skateparku se neuvažuje, dle našeho názoru je jeho stávající podoba pro uspokojení občanů dostačující. V blízké budoucnosti bychom rádi vyměnili povrch tvořený štěrkem za jiný, který nebude zdrojem nepořádku a nebude ohrožovat okolní sportovce. Správce areálu byl na výskyt nebezpečných situací upozorněn a bude věnovat tomuto problému vyšší pozornost.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou