položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter

Vážení občané, aktuálně nelze vkládat dotazy přes webové stránky města Český Těšín – záložka Dotazy občanů. Na odstranění problému pracujeme. V případě potřeby můžete kontaktovat příslušné odbory úřadu města Český Těšín. Děkujeme za pochopení.

Zpět

Opravy komunikací v pátek 20,4,2012

Dobrý den,zajímalo by mně, kdo se zabývá kontrolní činnosti u městských komunikací. V pátek byly ve městě opraveny některé z děr po stávající zimě. Kvalita této práce je naprosto tristní. Uvedu konkrétně komunikaci u divadla, kde vznikla pěkná proláklina po opravě a dále na začátku Rudé armády, od Nábřeží Míru, kde do shluku děr byla hozena lopata asfaltu!!! Děkuji

Odpovídá Benatzká Karína Ing. 02.05.2012 09:29

Průběh provádění oprav komunikací jsme ověřili u správce komunikací a bylo nám sděleno, že jedinou opravu prováděli dne 19.04.2012 na ul. Božkově, kde následně probíhal závod Fortuna běh. Žádné další opravy společnost .A.S.A. neprováděla, ani na ul. Divadelní ani na žádné jiné (ul. Rudé armády asi myslíte ul. Pod Zvonek). Od pátku 27.4.2012 provádí správce opravy tlakovou metodou a provedena je zatím pouze ul.Slezská a ul. Sokolovská.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou