položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter

Vážení občané, aktuálně nelze vkládat dotazy přes webové stránky města Český Těšín – záložka Dotazy občanů. Na odstranění problému pracujeme. V případě potřeby můžete kontaktovat příslušné odbory úřadu města Český Těšín. Děkujeme za pochopení.

Zpět

Frýdecká 48

Dobrý den, vzhledem k tomu, že jste mi na můj minulý dotaz ze dne 19. 3. neodpověděli, což se neděje poprvé, přeposílám svůj dotaz znova. Zároveň žádám o doplnění, kdo je zodpovědný za zveřejnění, či nezveřejnění dotazu a dále, jaká je lhůta pro odpověď přes tento webový formulář. Původní dotaz: Dobrý den, v poslední době se zde, v otázkách, poměrně dost diskutovalo o příjezdové komunikaci ke vchodům domů na ulici Frýdecká 44-48. Automobily na této komunikaci ničí trávník, o tom není sporu. Padly zde již návrhy na zákaz vjezdu. Já jsem někdy v loňském roce navrhoval rozšíření této cesty o 80-100 cm. Prostor na tuto úpravu je. Nemusí přece být použito drahé technologie, stačí obyčejné zatravňovače z Presbetonu, kde se cena jedné kostky pohybuje do 100 Kč, což by město nemuselo zruinovat. Ty automobily musí přece někde parkovat nebo si představujete, že budou stát na parkovišti u divadla nebo u Kauflandu? Neodstraňujete vůbec příčiny problému. Paradoxně ti majitelé, kteří se postaví na trávu (vlevo ve směru příjezdu), umožní ostatním, aby nejezdili po záhonech. Samozřejmě jsou odměněni pokutou od MP. Vzhledem k tomu, že město se už na několika pokutách zahojilo a majitelé přispěli do rozpočtu města, žádám tímto o prošetření situace na místě a očekávám návrh řešení k oboustranné spokojenosti. Děkuji!

Odpovídá Beierová Martina Bc. 23.04.2012 09:46

V rubrice dotazy občanů se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok. Není zodpovídáno na dotazy je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď, dotazy týkající se sousedských vztahů, dotazy na které lze nalézt odpověď na webových stránkách města(např.vy­řizování dokladů nebo jiné životní situace) nebo dotazy o letopočtech výstavby nebo historii městských budov. K Vašemu dotazu ve věci příjezdové komunikace k domům Frýdecká 44,46 a 48 Vám sdělujeme, že město Český Těšín v nejbližší době nepočítá s rozšiřováním příjezdové komunikace k domům Frýdecká 44 – 48. Jako vlastníci bytových jednotek se můžete obrátit na město Český Těšín, odbor majetkoprávní, s žádostí o odkoupení zelených ploch před domem pro zřízení parkovišť pro vozidla.

Odpovídá Beierová Martina Bc. 20.04.2012 12:21

V rubrice dotazy občanů se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok. Není zodpovídáno na dotazy: • jeli na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď • týkající se sousedských vztahů • kdy odpovědi lze nalézt na webových stránkách města (např. vyřizování
dokladů nebo jiné životní situace) • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov

K Vašemu dotazu ve věci příjezdové komunikace k domům Frýdecká 44,46 a 48 Vám sdělujeme, že město Český Těšín v nejbližší době nepočítá s rozšiřováním příjezdové komunikace k domům Frýdecká 44 – 48. Jako vlastníci bytových jednotek se můžete obrátit na město Český Těšín, odbor majetkoprávní, s žádostí o odkoupení zelených ploch před domem pro zřízení parkovišť pro vozidla.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou