položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter
07.10.2020 13:31

žádost o odstranění nebezpečného předmětu

žádám tímto o odstranění nebezpečného předmětu - ocelové trubky v délce cca 5 cm trčící nad terén, která je na odjezdové komunikaci ze sběrného dvora ve správě Města Český Těšín. Je mi známo, že pozemek 3002/2 je v majetku firmy Demonta, avšak tento pozemek je jediný, přes který lze opustit sběrný dvůr a průjezdem přes ocelovou trubku, kterou lze přehlédnout dojde k poškození soukromého majetku - minimálně proříznutí pneumatiky na vozidle nebo přívěse. Neočekávám zdlouhavé jednání s vlastníkem pozemku, ale odříznutí trubky v úrovni terénu. Děkuji za vyřízení a podání zprávy o výsledku Ing. Petr Haiduk

Odpovídá Kročková Lenka

Firma FCC zajistila odstranění ocelové trubky.

07.10.2020 11:44

Parkoviště u nového Alberta u PSP

Dobrý den chci se zeptat komu patří parkoviště u Albert, chodím tam k lékaři i teď na novou rehabilitaci a parkoviště je placené, rozuměl bych tomu kdybych si jel na nákup, ale nerozumí pokud jdu k lékaři a na Rhb. Jsem držitelem průkazu ztp/p proč vlastně ten průkaz mám 1 vyhrazené místo pro ztpp a platit. Děkuji za odpověď.

Odpovídá Recmanová Marcela

Veřejná parkoviště, která zřizuje město Český Těšín a která jsou v jeho vlastnictví, jsou ve většině ...

30.09.2020 15:52

Obnovení stanoviště kontejnerů

Dobrý den..Jsem občanka Českého Těšína v okolí ulice Slezská..V tomto týdnu byl příspěvek v Těšinských minutách o obnovení stanovišť pro kontejnery..že je opravujete a děláte nové dlažbové prostory a na Slezskou naproti Bílé Podkovy nějak zapomínáte..Je tam guma s otvory..která se vlní a zvedá..Mezi tím Plno rozbitého skla..které nejde uklidit..Je to tam v katastrofálním stavu..tak se sem přijďte podívát a taktéž sem dejte prosím dlažební kostky..a ty kontejnery nechutně špinavé.. naposledy umyte asi tak před 5.lety..Tak prosím o opravu místa pro kontejnery..na ulici Slezská..Děkuji za vyřízení..!!! .

Odpovídá Kročková Lenka

Oprava stanoviště na ul. Slezská byla provedena, došlo ke srovnání povrchu vč. renovace zatravňovací ...

13.10.2020 12:02

zábor veřejného prostranství - parkovistě

Dobrý den. Na ulicích Sokola-Tůmy a Viaduktová jsou již několik dní na parkovacích místech před domy uskladněny kusy lešení. Má prováděcí firma, která staví lešení a zatepluje sousední dům povolení záboru veřejného místa ? Jedná se celkem asi o 6 - 7 parkovacích míst, což je v této lokalitě, kde se obtížně parkuje dost problém. Žádám o urychlené vyřešení problému, děkuji

Odpovídá Sporysz Miroslav Ing.

Děkujeme za upozornění. Dne 16.10.2020 byla provedena kontrola a téhož dne zjednána náprava tak, aby ...

08.10.2020 16:50

BILLBOARD

Dobrý den,mám dotaz. Asi před 3-4 roky jsem byl úřady donucen odstranit za nemalé náklady billboard z mého oploceného pozemku na ulici Ostravská.Odůvodnění byl rozpor s územním plánem. Jak je možné že vyrostl billboard cca 1 km od mého pozemku.Je to také na ul. Ostravská naproti restaurace Monaco. Tento billboard je navíc osvětlený tak že oslňuje řidiče při jízdě z ČT. na Havířov. Děkuji za odpověď Jiří Novák. Český Těšín Mistřovice.

Odpovídá Lyčková Jarmila Ing.

Billboard je proveden bez příslušného povolení stavebního úřadu. Stavební úřad již s vlastníkem vede ...

16.09.2020 15:09

Zimní stadión - pokračování

Proč je stále ZS uzavřen minimálně do 21.9. nebo i déle, když radou města je schválený termín zahájení provozu 15.9. Rekonstrukce chlazení je snad již hotova. A když není, tak kdo to zavinil ?

Odpovídá Pietroszová Adéla Ing.

Dobrý den, v návaznosti na Váš dotaz Vám sdělujeme, že datum zahájení provozu zimního stadiónu bylo ...

07.09.2020 10:44

poznámka k úklidu

měl bych dotaz a zároveň připomínku k úklidu městských prostor,hlavně reprezentačních částí jako náměstí a přilehlých ulic.kvalita provedeného úklidu není nic moc.pracovníci firmy provádějící úklid při práci používají nějaké kleště(aby se nemuseli ohýbat),ale styl třikrát mi to nejde chytit,nechám to ležet a jdu dále,efektivnější mi připadá staré dobré koště a lopata,pamatuji doby kdy tyto prostory uklízel jeden člověk(metař).myslím si,že kontrola ze strany města by mohla být lepší a ne jen automaticky proplácet faktury

Odpovídá Cichy Stanislav

Úklid náměstí ČSA, včetně přilehlých komunikaci provádí od roku 2019 nově vysoutěžená společnost VYK ...

08.10.2020 09:36

volební místnost

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak je možné, že je volební místnost ve školní jídelně ZŠ Kontešinec. Všichni žáci, kteří se účastní povinné školní docházky mají nárok na dotovaný oběd. V tomto případě jim však jejich nárok propadá. Děti, které jdou do odpolední družiny jsou tedy bez teplého oběda až do 16 hodin. děkuji za odpověď

Odpovídá Mašková Jana Mgr.

Prostory výdejny jídel jsme jako volební místnost vybrali v roce 2018, zejména s přihlédnutím k možn ...

06.10.2020 06:57

ULICE HLAVNÍ

Dobrý den. Jedná se o Květinářství na ul. Hlavní p. Petrášová. Proč musí odstranit výzdobu květin na budově, kde podniká (výzva památkářů ). Neměli by se památkáři zajímat o jiné obchody, které esteticky kazí vzhled ulice Hlavní? Děkují. R.Z.

Odpovídá Morawiec Miroslav Mgr.

Dobrý den. K Vašemu dotazu uvádíme, že z hlediska památkové péče je problematická pouze sklopná kovo ...

03.10.2020 13:54

Zimní stadión - pokračování

Už zase nové datum pro otevření ZS. Bruslení posunuto z 2.10. na 9.10. Kdy bude stadión v provozu a kde je příčina, že to není už nyní.

Odpovídá Rozsypal Rostislav Ing.

Na Váš dotaz směřující k otevření zimního stadionu Vám sdělujeme, že dne 07.10.2020 byl vydán kolaud ...

1. stránka z 285 1 2 3 4 5 6 283 284 285

  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou