INFORMACE K 3. VÝZVĚ KOTLÍKOVÝCH DOTACÍ

Dne 9.4.2019 rozhodla rada kraje o vyhlášení dotačního programu “Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji – 3. výzva”.

Od 10. 4. 2019 je pro žadatele o kotlíkovou dotaci dostupná na adrese https://kotliky.msk.cz elektronická žádost o dotaci.

Nejprve je potřeba se do aplikace zaregistrovat, k tomu je zapotřebí mít platnou emailovou schránku (heslo nemusí být shodné s heslem pro přístup do Vaší emailové schránky). Po dokončení registrace se žadatel o dotaci může kdykoliv do aplikace přihlásit a vytvořit novou žádost, kterou následně vyplní. Po vyplnění všech povinných polí (s červenou hvězdičkou) lze žádost uložit.

Od 13. 5. 2019 od 10:00 h  bude možné žádost elektronicky odeslat (tlačítko „uložit a odeslat“).

Poté je potřeba žádost vytisknout a podepsat žadatelem o dotaci a spolu s povinnými přílohami ji do 10 pracovních dnů doručit na adresu Krajského úřadu v Ostravě.

Podrobné informace k dotačnímu programu i způsobu odeslání žádosti lze nalézt na webových stránkách https://lokalni-topeniste.msk.cz.

Pro zájemce a žadatele jsou organizovány semináře, v Českém Těšíně se uskuteční dne 24. 4. 2019 v době od 15:30 h do 17:00 h v budově Městského úřadu Český Těšín, ve velké zasedací místnosti, (III. patro, dv. č. 401). Informace o dalších termínech těchto seminářů budou zveřejněny opět na webových stránkách https://lokalni-topeniste.msk.cz.

Pro získání informací lze také využít těchto „kotlíkových“ kontaktů:

tel. č.:   595 622 355

e-mail:  kotliky@msk.cz

osobní konzultace: v budově krajského úřadu v kanceláři A106
                                       (každý pracovní den v úředních hodinách krajského úřadu)

10.04.2019

autor: Kostelencová Irena
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com