položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter
Zpět

Uzavírka ulice Polní

Dobrý den, dnes v 17:00 jsem narazila na ulici Polní (směr z ulice Pod Zvonek) na uzavírku silnice (značka zákaz vjezdu - kromě MHD,IZS), může mi někdo vysvětlit, jak můžete uzavřít tuto příjezdovou cestu do Svibice, aniž by na ulicích Jablunkovská nebo Pod Zvonek byla informace o této uzavírce? Žádná cedule o objížďce, žádné zakrytí zákazových značek z druhé strany Polní... to se mám jako na Čáslavskou dostat po ulicích Frýdecká - Žukovská? Nebo ty značky zapomněl někdo odstranit, když se na cestě ve večerních hodinách již nepracovalo? Laskavě se postarejte o řádné označení a informujte své občany na stránkách města o nadcházejících pracích na pozemních komunikacích, tento web je neskutečně nepřehledný a v dnešní době až ostudný.

Odpovídá Sporysz Miroslav Ing. 09.12.2019 15:52

Dne 05.12.2019 došlo na ul. Polní k poruše na inženýrské síti – kanalizačním řadu. Tento stav byl nahlášen vlastníkovi pozemní komunikace městu Český Těšín. Místo opravy bylo označeno přechodným dopravním značením a byly zahájeny práce na odstraňování poruchy. Vše v souladu s § 36 odst. 6 zákona č. 13/1997 Sb., v platném znění, kde je uveden postup při odstraňování havárií. Práce byly ukončeny dne 06.12.2019 v do­poledních hodinách. Jelikož se jednalo o poruchu, nebyl prostor k uvědomění občanů na webu města o uzavření předmětné části komunikace, jak se děje při plánovaných uzavírkách komunikací.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou