položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter
Zpět

Live club

Dobrý den, mám dotaz. Bydlím vedle Live clubu,ulice Hrabinská.Kazdou noc až do brzkých ranních hodin nesnesitelně hlasitě hraje hudba,kdyz to bylo o víkendu, ještě se to dalo tolerovat, bohužel to už je i ve všední den. Děti nemohou spát a já v podstatě také ne Sousedé už údajně volali policii, očividně nezabralo.Co teda dělat, když potřebuji být v práci vyspaná a děti do školy také. Mám si nechat změřit decibely? Opravdu už je to neúnosné. Děkuji předem za odpověď Cwiertkov

Odpovídá Lukáš Zabystrzan 26.11.2019 13:40

Stavební úřad na základě vašeho dotazu prověřil a dohledal povolení provozu ubytovny a recepce s barem. Stavební úřad již prošetřoval v tomto provozu stížnost na hluk a z dřívějšího šetření zjistil, že prostory v objektu jsou, z hlediska stavebního, užívány způsobem určeným v kolaudačním rozhodnutí a v souladu s vyznačeným užíváním v projektové dokumentaci. Z vašeho dotazu vyplývá, že dochází k neúměrnému obtěžování hlukem z pouštění hudby, a proto je nutné se obrátit v této věci se stížností na příslušný orgán ochrany zdraví, tj. Krajskou hygienickou stanici Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou