položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter
Zpět

Dětské hřiště u hřbitova

Dobrý den, Kdo sleduje stav dětských hřišť? Navštívili jsme dnes hřiště u hřbitova a stav není uspokojující. Je to krásné místo a krásné hřiště, jen je zanedbané a na některých místech i nebezpečné. Proto vás chci poprosit o renovaci. Šplhající zeď u skluzavky je v katastrofálním stavu ( chybí úchyty a jdou vydělat šrouby), pískoviště je samý kámen ( to je chyba rodičů co nechaly své děti tam ty kameny hazet), tráva není posekaná- děti zde mohou snadno chytit klíště, vláček a nejen ten by snesl nový nátěr,..a spoustu dalších věcí.. Děkuji

Odpovídá Večeřová Lada 10.07.2019 10:24

Odbor místního hospodářství provádí pravidelné kontroly herních zařízení a zajišťuje roční technickou kontrolu nezávislým revizním technikem. Ten dne 26.6.2019 zdo­kumentoval stav herních prvků i v parku u centrálního hřbitova s následujícím výsledkem. Kolotoč (v minulém roce 2× opravován) je z důvodu havarijního stavu navržen k likvidaci; pískoviště s počínající hnilobou trámů korpusu je neopravitelné vyhovuje dle revize do konce sezóny. Písek bude v nejbližší době doplněn. Další drobné závady jako např. chybějící a uvolněná deska na vláčku, utržený vrut atd. budou také v průběhu několika dní odstraněny. Podotýkáme, že všechny atrakce byly v minulém roce natřeny a k opravám se vracíme i několikrát v roce. Všechny herní atrakce jsou dřevěné a s ohledem na rok pořízení již bohužel končí jejich životnost. Travnatá plocha se udržuje v rámci II.extenzivní třídy údržby (výška porostu 25 cm) stejně jako ostatní sídliště ve městě. S ohledem na momentální nepříznivé podmínky (extrémní sucho) však byla seč na celém území města dočasně pozastavena. Děkujeme za pochopení.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com