položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter
Zpět

Udržba nové Cyklistické stezky směr na Ropici..

Prosím mám dotaz..kdo má na starost udržbu okoli nové cyklistické stezky směr na Ropici..Jezdím tudy každy den do práce..a je to tam ..s prominutím o hubu...už asi přes měsíc tam leží zlomená větší větev spadnutá na stezce..dost to tam překáží při jízdě a také přečnívající větvé keřů ve výhledu taktéž při jízdě...Tak kdyby bylo možno..aby ty překážky někdo odstranil..aby byla jízda na kole bezpečná...Předem děkuji za brzkou odpověď...Občanka Těšína...

Odpovídá Recmanová Marcela 12.07.2019 15:31

Cyklostezka Český Těšín – Ropice je ve správě města Český Těšín, odbor místního hospodářství. Zlomená suchá větev z přilehlého stromu nezasahovala do průjezdního profilu cyklostezky, zástupci odboru místního hospodářství při fyzické kontrole suchou větev nadzvedli a posunuli cca 1 m od cyklostezky tak, aby cyklista neměl pocit ohrožení. Zlomenou větev odvezeme na skládku do konce 30.07.2019. Keře i stromy přiléhající k cyklostezce se bohužel rozrostly do průjezdního profilu stezky, jejich ořez zajistí město do 15.07.2019. Nás­ledně bude do 30.07.2019 vy­čištěno odvodňovací zařízení a smeteny zpět do krajnice bílé kamínky (vyplavují se na cyklostezku při vydatných deštích, vyhrabávají je ptáci apod.).


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com