položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter
Zpět

neschopná radnice v čele s vedením

proč jste utratili nemalé peníze za rozhlas včasného varování když se dovídáme z televize že je u nás třetí povodňový stupeň , to je asi na parádu - my máme ale hlavně že to pouštíte každý měsíc zkouška sirén , nikdo na to není zvědavý a když by jste ho měli použít tak mlčí , ostuda dále potok mlýnka kde by měla být odváděna voda je zarostla asi tak metr vysokou trávou , další ostuda města jak se stará o údržbu a pak je překvapí deštík

Odpovídá Nestrašil Petr Ing. 04.06.2019 11:23

Při povodňové situaci ve čtvrtek dne 23.05.2019 přis­toupila povodňová komise k hlášení dosažení 3. stupně povodňové aktivity na vodním toku Olše pomocí hlásičů varovného informačního systému města Český Těšín. Hlášení proběhlo v 15 minutových intervalech až do 13 hodiny na území celého centra města. Při monitoringu povodní je důležité sledovat především aktuální stav hladin vodních toků na stránkách Povodní Odry, s.p. a Českého hydrometeorolo­gického ústavu. Budeme rádi, pokud nás budete informovat o konkrétních místech, kde byla slyšitelnost hlášení nesrozumitelná, popř. nebylo hlášení slyšitelné vůbec. V průběhu hlášení byla také zvýšena hlasitost hlášení na základě požadavků občanů města. K hlášení zkoušky sirén již poněkolikáté uvádíme, že tato není prováděna městem Český Těšín, ale Hasičským záchranným sborem Moravskoslezského kraje. Kosení trávy na vodním toku Mlýnka proběhne dle správce toku během června letošního roku.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com