položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter
Zpět

čištění kanálů

Dobrý den, reaguji na odpověď na můj dotaz ohledně čištění kanálů 1.4. ve vnitrobloku Bezručova, Havlíčkova, Dvořákova, Smetanova.. Chtěla bych tedy upřesnit, že jde o 3 kanály, které se nachází, když vejdete do vnitrobloku tunelem z Bezručové na pravé straně v rohu vnitrobloku. Jsou v trávníku na úrovni domů Smetanova 12 a Bezručova 16. Hromada vedle chodníku opravdu nejde přehlédnout. Dle loga, které měli pánové na autě jsem dohledala, že by mělo jít o firmu Monitoring & čištění potrubí s.r.o. Předem děkuji za Váš čas.

Odpovídá Benatzká Karína Ing. 09.05.2019 12:15

Oslovili jsme Vámi uvedenou firmu, která nám podala toto vysvětlení: „Naše firma prováděla ve vnitrobloku ul. Bezručova čištění zanesené /ucpané kanalizace, a to na základě požadavku firmy Residomo Služby, s.r.o. V rámci realizované zakázky byl z potrubních tras ručně vytěžen pevný materiál (hadry, štěrk apod.), který byl dočasně uložen v blízkosti dotčených kanalizačních šachet. Realizace zatím nebyla dokončena, dokončení a odvoz vytěženého pevného materiálu předpokládáme v termínu do 13.5.2019.“ Město jako vlastník pozemku provede po dokončení prací kontrolu jeho vyčištění.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com