položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter
Zpět

obrovská louže pod dálnicí, skláda betonových bloků - Těšín

Dobrý den, chtěla bych nahlásit spíše závady. 1) Pod dálničním podjezdem z úseku Mosty na ulici K rybníkům se tvoří při deštích anebo tání sněhu obrovské louže - vodní "nechtěné"rezervoáry a to tak, že je místy obtížné, abych tudy projela autem či dokonce prošla. Myslím si, že takových míst bude ale víc. Mezi Kamenictvím a dálnicí v úseku Mosty je černá skládka betonových bloků, suti a kamení. Je to nezabezpečeno, betonové bloky se kymácí, hrozí sesutí a hrají si zde děti. Myslím si, že v obou případech by se měl vyzvat majitele pozemků o nápravu, případně s ním zahájit poté řízení s MÚ Těšín. děkuji Hanka

Odpovídá Recmanová Marcela 02.07.2019 14:31

Domníváme se, že se jedná o místní komunikaci ul. Hřbitovní (pod dálničním mostem, směr k ul. K Rybníkům a ul. Školní), kde se nachází odvodňovací zařízení z dálnice, které není ve správě města Český Těšín. V případě nánosu na horských vpustích při vydatných deštích případně tání sněhu dochází ke vzniku kaluží nebo někdy dokonce k zaplavení komunikace. Město Český Těšín, odbor místního hospodářství, provedlo pod dálničním mostem na pozemní komunikaci fyzickou kontrolu 25.01.2019, kde se popisované závady nenacházely. Při prohlídce byly taktéž zkontrolovány mříže horských vpustí, zda jsou průchozí a byly funkční. Skládka betonových bloků na ul. Strojnické mezi kamenictvím a dálnicí bude prošetřena na místě a posléze budou vyzvání příslušní vlastníci pozemků k odstranění tohoto odpadu. Podnět řeší Městský úřad Český Těšín, odbor výstavby a životního prostředí.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com