položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter
Zpět

Vstup do parku

Dobrý den, Chci se zeptat , proč byla položena zámková dlažba místo mlatového chodníku u vstupu do parku z ulice Masarykovy sady pouze naproti domu 71/28 a ne také naproti domu 75/20 ,když tyto vstupy byly úplně stejně ? Tento dotaz již opakovaně pokládám potřetí.

Odpovídá Recmanová Marcela 22.10.2018 16:48

Město Český Těšín po opakovaných stížnostech občanů na mlátové chodníky v parku Masarykovy sady, přistoupilo po ukončení udržitelnosti dotačního projektu k opravě povrchů úseků chodníků, které mají pro občany větší dopravní význam. Změna povrchu naproti domu 71/28 je provedena především z důvodu zdravotní ordinace, která zajišťuje zdravotní péči občanům města. V tomto úseku dochází k většímu pohybu osob nežli před obytným domem 75/20. Na zmiňovaném chodníku byly taktéž instalovány městem stojany na kola, aby občan, který přijede na kole a využije např. této zdravotní služby, mohl na dobu nezbytně nutnou kolo zaparkovat. Další zpevněný úsek chodníku je ve směru od centra města ul. Vrchlického k ul. Třanovského, který slouží jako přístup do školských zařízení a do obytné zástavby Kontešince.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou