položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter
Zpět

Školní hřiště ul.Slezská

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda bude někdy školní hřiště na ul.Slezské přístupné dětem. Nyní si opravdu už děti nemají kde jít zahrát po škole ani ten fotbal. Kdysi i když školní hřiště bylo ve špatném stavu měli aspoň nějakou možnost, teď už nemají ani to. Na ulici Slezské v této chvíli není ani jeden pořádný "plácek". Co mají ty děti dělat? Děkuji za odpověď.

Odpovídá Stařičný Miroslav Ing. 23.04.2012 13:48

1. Možnost navštívit nové víceúčelové hřiště na Slezské ul. Nové víceúčelové hřiště bylo k pokusnému ověřování otevřeno 1. dubna 2012. Regulérně pak bude otevřeno k 1.5. 2012. K tomuto datu bude platit i provozní řád. Předpokládá se v něm, že hřiště bude pro veřejnost k dispozici od 1.5. do 31.10., nevylučujeme, že v případě pěkného počasí by mohlo být hřiště k dispozici veřejnosti až do 30. listopadu. 2. Podmínky vstupu Vstup na hřiště bude zpoplatněn. Výše nájmu a doba denního provozu (od 15.00 do 21.00 hod.) budou zveřejněny v provozním řádu, hřiště bude možné si objednávat buď osobně, nebo telefonicky přes správce hřiště. 3. Přístupnost dětmi Školní hřiště na Slezské ul. není veřejně přístupným místem, proto ani od 1.5. nebude veřejně přístupné dětem bez doprovodu dospělé (plnoleté) osoby, která před zahájením činnosti na hřišti podepíše správci prohlášení, že za děti nese v oblasti bezpečnosti plnou odpovědnost.


  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou