položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter
23.09.2020 09:57

Zimní stadion

Dobrý den Jelikož zaměstnanci města (SUZ) musí obsluhovat v letních měsících strojovnu na letním koupališti a tím pádem nemohou pracovat od začátku září na zimním stadioně je na zvážení jestli na dobu letní sezóny nepřijmout brigádníky na koupaliště kteří by byli schopni zvládnout obsluhu strojovny. V našem průmyslovém regionu si myslím jsou toto schopni po zaškolení zvládnout důchodci, určitě to není nic nad jejich schopnosti ohlídat dávkování chemie čí kontrolu pískových nebo filtrů s akt uhlím a ohlídat pár oběhových čerpadel. Zimní stadion by mohl zahájit sezónu i v srpnu a ledovou plochu by mohli využít jak hokejové kempy tak letní hokejové turnaje, veřejnost, kolektivy a tréninky krasa a hokeje - cena budiž přiměřena tomuto provozu. Máme odehraná tři soutěžní kola bez možnosti treninku na ledě, dojíždíme ráno na 6 hodinu do 3nce tzn že děti vstávají ve 4:45 aby byli v 6:00 na ledě. Děkuji Jan Prunner

Odpovídá Stařičný Miroslav Ing.

Vzhledem k tomu , že bychom rádi zprovoznili ZS již v srpnu příštího roku, budeme nuceni vyřešit i z ...

23.09.2020 21:06

Sportove hřiště frídecká

Dobrý Den.Na sportovním hřišti je nevyužita travnata plocha mezi parkovištím a garáži za plotem nešlo by využít pro výstavbu menšího hokejbalového veřejného hřiště jelikož v našem městě není!!!? Dekuji za odpověď.Fiačan

Odpovídá Stařičný Miroslav Ing.

Je pravdou , že je nevyužitá travnatá plocha v areálu Frýdecká. Jsou zpracovány dvě studie na využit ...

02.09.2020 18:36

Kanalizace ul. Pod Zvonek

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vybudování kanalizace na ulici Pod Zvonek, část Horní Žukov. Vím, že její realizace byla v územním plánu. Nyní řešíme, že nám začala zapáchat studna, kdy se spodní vodou do ní dostává voda vypouštěná z ČOV z okolních domů. Vybudování kanalizace by problém vyřešilo. V dnešní době by tohle měla být samozřejmost, pochopila bych, kdybychom žili na samotě u lesa, ale ve městě??... Děkuji za odpověď.

Odpovídá Recmanová Marcela

V územním plánu města Český Těšín je zakreslen návrh/záměr kanalizační stoky splaškové. Příprava výs ...

27.07.2020 11:05

Vodovodní řad - ulice Slepá

Dobrý den, chci se touto cestou oficiálně zeptat, zda (a případně kdy) zavede město Český Těšín vodovodní řad na ulici Slepá v Mistřovicích. Ptám se jako jeden za majitelů sousedících pozemků. Od jednoho z radních máme určitý náznak, že město tento projekt a jeho realizaci chystá a rád bych věděl s čím ze strany města můžeme počítat. Předem děkuji za odpověď. Tomáš Nožka

Odpovídá Recmanová Marcela

Město Český Těšín nemá vodovodní řad na ul. Slepá (k.ú. Mistřovice) zařazený v zásobníku investičníc ...

20.08.2020 13:48

Ulice Údolní

Dobrý den. Kdy dojde na opravu výmolů na neosvětlené ulici Údolní i často využívané rekreačním aktivitám.V kopcích se stává nesjízdnou. Děkuji za odpověď.

Odpovídá Recmanová Marcela

Město Český Těšín, odbor místního hospodářství, objednalo ihned po obdržení nahlášené závady na míst ...

02.08.2020 11:14

Chodník - zastávka Brandýs

Dobrý den, bylo by možné opravit chodník na autobusové zastávce Brandýs směr Karviná?

Odpovídá Recmanová Marcela

Město Český Těšín má v plánu investic zrealizovat z tohoto chodníku přes silnici II/468 ul. Karvinsk ...

23.09.2020 08:23

parkování dodávek v centru města

Dobrý den. Chci reagovat na odpověď pana Ing.Chroboczka k dotazu ze dne 15.7.2020. V centru města, konkrétně ulice Hlavní třída, Sokola Tůmy, Viaduktová parkuji na parkovištích i nákladní vozidla ( dodávky ), které přesahují vodorovné dopravní značení a zasahuji tak do vozovky, případně pokud nezasahuji do vozovky, jsou řidičem zaparkovány tak, že naopak výrazně zasahují do chodníku ( často parkují na chodníku i jedním kolem ). Prostor těchto parkovišť je z části monitorován kamerou Městské policie Český Těšín, bohužel však bez adekvátního zásahu. Stejně tak hlídka MP projede kolem bez povšimnutí. O tom, jak problématické je vycouvat z parkoviště do vozovky z poza stojící dodávky už dodávám jen na okraj, to ať si zkusí pan Ing. Chroboczek sám. Doufám tedy, že toto bude Městská policie Český Těšín řešit. Děkuji.

Odpovídá Wawrzyk Michal Bc.

Dobrý den. Městská policie denně řeší dopravní přestupky řidičů v centru města. Strážníci při kontro ...

27.07.2020 17:56

Stanislavice Na Vyrubané - dokončení chodníku podél ul. Ostravské

Dobrý den, chci se zeptat, zda se počítá s dokončením chodníku podél ul. Ostravské ve Stanislavicích - Vyrubané.Prvá část byla provedena před cca 10-ti lety, zbývajích pět RD zůstalo "nenapojeno" (poslední z nich je v současnosti v dokončovací fázi). Děkuji za informaci. zdeněk Mravčík

Odpovídá Rozsypal Rostislav Ing.

O dokončení – prodloužení stávajícího chodníku podél ul Ostravské ve Stanislavicích se v současné do ...

07.09.2020 12:02

Kosení trávy

Dobrý den ! Dnes 7.9.2020 dopoledne (za deště) bylo prováděno kosení trávy (v příkopech) u silnice Frýdecká v části Dolní Žukov pod Zelenou a dále. Nevím kdo to nařídil, když poslední kosení proběhlo 17.8. (tj. před třemi týdny) a tráva již roste minimálně. V červenci až do poloviny srpna byla tráva 1,5m vysoká a nikdo to neřešil. Nyní se zbytečně čerpá nafta a za deště se ještě znečistí silnice. Někde jinde by to bylo asi potřebnější.

Odpovídá Recmanová Marcela

Město Český Těšín není správcem silnice II/648 ul. Frýdecká. Správu na této silnici zajišťuje organi ...

16.09.2020 18:57

Návštěva Polského Těšína 19.9. 2020 x Koronavirová opatření

Dobrý den, je stále možné navštívit Polský Těšín tento víkend bez omezení nebo je nutné mít potvrzení testů o bezpříznakovosti na korona vir? Děkuji za odpoveď.

Odpovídá Lipinová Andrea Ing.

Dobrý den,pro vstup na území Polské republiky zatím neplatí povinnost prokázat se negativními testy ...

1. stránka z 284 1 2 3 4 5 6 282 283 284

  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou