položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter
15.06.2018 20:49

vjezd a výjezd HZS mezí parkoviště

dobrý den můžu se zeptat co chce dělat město Český Těšín s parkovíštěmi? myslím si že kdyby na Slezké 30 začalo hořet,tak hasiči se sotva dostanou k tomu baraku protože přes auta,které blbě parkujou se tám nedostanou :-) zatím se to nestalo, ale zas jak se něco stane, tak pak se to začne řešit.tak už se ptám předem :)

Odpovídá Radek Lipina

Na parkovišti v blízkosti domu na ul. Slezská 1404/30 se parkuje, jen na vyhrazených parkovacích mís ...

21.06.2018 18:37

znepřístupněná cesta

jsem opravdu naštvaný co udělalo město na ulici slezská. dne 21.6.2118.Do domu na Slezké 5 se vůbec nejde dostat. zničené kola na autě podběhy boty chodba v domě. budu žádat náhradu nekomromisně.!!!!!!!!!

Odpovídá Raszka Zbigniew Ing.

V odpovědi na Váš dotaz uvádíme stanovisko subjektu, který provedl opravu na ulici Slezské, společno ...

21.06.2018 16:05

Ulice slezká

Na ulici Slezská byla dnes provedena oprava komunikace bez zásypu . Co to pro občany znamená? Zalepené auta,boty,chodníky a celé komplet baráky včetně výtahů. Příští rok se to bude opakovat? Je to opravdu to správné? Koho potkám , tak je obrovská nespokojenost.

Odpovídá Raszka Zbigniew Ing.

V odpovědi na Váš dotaz uvádíme stanovisko subjektu, který provedl opravu na ulici Slezské, společno ...

18.06.2018 18:14

oprava ul. Sokolovská, Jablunkovská

dobrý den, chystá město opravit ul. Sokolovskou po otevření IVC, respektive v jakém časovém horizontu dojde k položení nového koberce? Kdy dojde k zaplátování děr na ul. Jablunkovské po položení kanalizačního potrubí? děkuji

Odpovídá Raszka Zbigniew Ing.

Úsek Sokolovské od Frýdecké po Lípovou bude opraven do původního stavu. Oprava celkového povrchu ul. ...

20.05.2018 15:58

voda u zastávky

Dobrý den,máte v plánu opravu silnice u zastávky MHD-žel.stanice u Piastu?Jezdím už z této zastávky 3roky a kdykoliv prší,tak se tam vytvoří velká a hluboká kaluž vody.Po obou stranách zastávky jsou vzrostlé keře a jinak než skokem nebo namočením bot se nedostanete do autobusu.Děkuji za odpověď.

Odpovídá Raszka Zbigniew Ing.

Vyrovnání asfaltového povrchu před zastávkou naproti vlakového nádraží (u Piastu) navrhneme ke schvá ...

29.04.2018 12:36

RUŠIVÉ SVĚTLO

Proč se v Masarykovych sadech sadech znova rozsvítily nesmyslné "zemní" svítidla,které jenom rozšiřují efekt znečišťujicího osvětlení.Připojují odbornýkomentář: světelným znečištěním se rozumí viditelné záření umělých zdrojů světla, které může obtěžovat osoby nebo zvířata, způsobovat jim zdravotní újmu nebo narušovat některé činnosti a vychází z umístění těchto zdrojů ve vnějším ovzduší nebo ze zdrojů světla, jejichž záření je do vnějšího ovzduší účelově směrováno.„ Proti tomuto jevu všude bojují,jen v Těšíně se jde zase jiným směrem i prot nařízení EU Děkuji za odpověď

Odpovídá Smelíková Jarmila Bc.

Zemní svítidla nesvítila delší dobu z důvodu jejich nefunkčnosti a od jara letošního roku jsou opět ...

15.07.2018 19:11

Hlučná práce o svátku a v neděli

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda firma, která kope pro kabeláž ve Svibici kolem baráků na Okružní ulici může pracovat a budit lidi od 7 hodin ráno ve svátek nebo v neděli? Po prvé to bylo ve čtvrtek 5.7.2018 - svátek, kdy začli vykopávat kolem baráků Okružní 1-5 od 7 hodin ráno, byli velmi hluční, nakonec prokopli kabel a byli jsme 24 hodin bez televizního a internetového signálu, ostaní lidé mají svátek a jedna firma může svou hlučností je rušit? Dnes v neděli 14.7.od 7 hodin jsme v baráku Okružní 3 slyšeli hlučný stroj a to transformátor a kango, kterým mezi baráky Okružní 3-5 znovu kopali a pak kolem 12 hodin k tomu přibyl další hlučný stroj, tato firma nemusí dodržovat, že je svátek, nebo volno?

Odpovídá Krauzová Marcela

Ten, kdo provádí práce by měl dodržovat noční klid, který je definován jako období mezi 22 hodinou v ...

21.06.2018 14:33

Zřízení obytné zóny v Kolonii

Dobrý den, prosím o zvážení patřičného odboru, zda by bylo možné v Kavinské Kolonii zřídit obytnou zónu včetně patřičných dopravních značek. Důvodem je uvnitř Kolonie již tak velký provoz aut, často jezdících velkou rychlostí, aniž by ty auta braly ohled na to, že přibylo hodně dětí, které si v Kolonii hrají, jezdí na odrážedlech či kolech a hrozilo by nebezpečí střetu auta s kolem, vyjíždějícím z boční uličky. Omezení rychlosti projíždějících aut by mohly pomoci i retardéry ve dvou či třech úsecích. Dále bych prosil o vyjádření, zda by bylo možné při výjezdu z Kolonie na křižovatku Hřbitovní a Karvinské ulice vyznačit přechod pro chodce (zebru), protože nyní je provoz na těchto dvou ulicích opravdu velmi zvýšený z důvodu rekonstrukce Karvinské ulice od Exbaru směrem do města. Děkuji za odpověď.

Odpovídá Radek Lipina

Zřídit obytnou zónu, není jednoduchá záležitost a nelze ji kdekoli vybudovat. Obytná zóna je zastavě ...

27.06.2018 17:15

Oprava řečiště potoka.

Žádám o zpevnění břehu potoka,který vede kolem našeho domu.Při posledním přívalovém dešti,je podemletý břeh a hrozí,že se zbortí a nedostaneme se do zahrady.Samozřejmě taky sousedce by se znepřístupnil vjezd k domu.Taky tady jezdí auta pro domovní odpad.Je to u domu Mistřovická 37,Mistřovice-Český Těšín 6 Děkuji Kubínek Milan

Odpovídá Křenek Daniel

Město Český Těšín je správce vodního toku, avšak se jedná o neupravený vodní tok a město Český Těšín ...

05.07.2018 23:42

usek silnice z Třince směr tovarni

zdravím jezdím docela často na kole z práce směr Třinec český Těšín okraj silnice je značený jen po zastávku myslím směr po tovární po jedné i druhé straně od zastavky neni značené vubec pokud někdo jede směr svibice taky nic značení okraje není vidět vubec dá se říct že většina cyklistu večer po tmě sjiždí na přechod k vlaku je možné osvitit tu zatáčku před vyjezdem na ten byvalý železniční přejezd i snižení rychlosti v tom useku.

Odpovídá Radek Lipina

Jízdní pruhy se vyznačují a oddělují dělicími čárami VDZ v případě, že to šířka vozovky umožňuje. Zn ...

1. stránka z 207 1 2 3 4 5 6 205 206 207

  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com