položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
07.03.2017 11:41

chodník ul. Slovenská

Chodník, o kterém je řeč, je v dezolátním stavu už několik let a je to horší a horší. Já osobně jsem na tento stav upozorňovala už 3 x a asi 5 let zpátky poprvé. Udivuje mne,když napíšete, že chodník byl tehdy a tehdy dostatečně schůdný. Ono by chtělo po tom chodniku chodit častěji a hlavně, když nasněží, namrzne nebo lije. Můžu Vám zaslat fotodokumentaci svoji. Ani chodnik a ani krajnice cesty nebyla uklizená od podzimu, ještě teď tam leží nánosy starého listí a větvíček. Když ten maras zasněžilo a následně zamrzlo, nedalo se chodit ani po chodníku a ani po krajnici. Připadá mi nelogické, že se vytvoří průmyslová zóna a nedbá se na to, jak se lidí do práce dostanou a taky mi připadá nelogické opravit jen kousek chodníku u semaforu, dal mají ti lidí létat nebo jak? Malé dítě nebo maminka s kočárkem mají chodit cestou?? Tato situace dokáže opravdu vytočit a je to zároveň smutné...

Odpovídá Recmanová Marcela

Chodníky ul. Slovenská jsou vedeny v Pasportu místních komunikací města Český Těšín ve stavu „špatný ...

30.03.2017 09:12

Vyznačení "Zákazu zastavení"

Dobrý den, tímto žádáme o vyznačení "Zákazu zastavení" v místě vstupu do domu č. 1210/3 a 1211/5 na ulici Bezručova, stejně jako na ulici Čapkova. Často, skoro pořád, zde parkují automobily tak, že není (je ztížený) přístup z komunikace k domu pro obyvatele domu a hlavně pro složky zdravotnické záchranné služby (naposledy včera večer). Je smutné, že jsou to převážně obyvatelé domu na proti (8, 10, 12), kteří mají přístup bez problémů, protože na té straně se neparkuje. Příloha viz. zavady@tesin.cz Děkuji.

Odpovídá Michna David Ing.

Parkování aut na Vámi uvedeném úseku je legální. Osazené dlaždice na zeleni mají zamezit tomu, aby l ...

22.02.2017 19:05

Parkování na ulici Svibická

Dobrý den.Na ulici Svibická se před pár lety upravovala cesta a chodníky,aby bylo více míst na parkování. Dneska jsem zjistil .že se nesmí parkovat podél chodníku protože je tam značka obytná zona takže se parkuje jen na místech označených.Tak by mě zajímalo proč se to teda upravovalo jak je nyní parkovacích míst ještě méně.Nedalo by se umístit nějakou značku aby se dalo dál parkovat jak se parkovalo. Děkuji.

Odpovídá Michna David Ing.

Parkovací místa na ulici Svibická jsou navržena tak, aby vozidla mohla pohodlně vyjíždět z parkovací ...

26.02.2017 10:19

Parkování

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jak budete řešit parkování na ulici Svibická. Od minulého týdne se nesmí parkovat podél chodníku.Myslím .že by stačilo namalovat čáry a mohlo by se tam dál parkovat jako před tím než si začal stěžovat nějaký místní chytrák.Hlavně že se tady rozšiřovala cesta aby bylo víc míst na parkování.Děkuji

Odpovídá Michna David Ing.

Na ulici Svibická je zřízeno 38 parkovacích míst. Místa jsou navržena tak, aby vozidla mohla pohodln ...

14.03.2017 15:27

Parkování na ul. Tovární

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat na parkování na ulici Tovární,od te doby kde povstal nový bytový dům a jsou tady různé firmy, jako Arbo stolařství,prodejna Broker kde taky jezdí dokonce Kamion ze zbožím, a další dochází k poškození zrcátek u aut atd. Ale hlavně díky temto podnikatelům není zde kde parkovat. Ma otázka je tedy kde my občané bydlici na teto ulici máme parkovat. ??? Děkují S. Sabova

Odpovídá Michna David Ing.

Na ulici Tovární, v úseku, který popisujete, je stání možné po obou stranách komunikace. U takového ...

31.03.2017 07:42

Parčík na Rozvoji

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak dlouho bude ještě parčík na Rozvoji pouze vybagrovaný. Už dobré 2 týdny se tam nic neděje. Předpokládám, že se bude dávat nový povrch, nicméně nechápu proč to trvá tak dlouho.

Odpovídá Večeřová Lada

V parčíku byl odstraněn starý betonový povrch za účelem rozšíření volné plochy pro umístění nových h ...

06.04.2017 07:11

Dětské hřiště

Dobrý den. Opět na Vás jdu s dotazem ohledně dětského hřiště na Okružní. Chtěla bych se zeptat, zda krom pískoviště, které zde možná přibude, jak jste sami řekli, nepřibudou jiné herní prvky pro děti. Například tabule na malování křídami, jako na dětském hřišti u "hřbitova", nebo obyčejná malá houpačka pro nejmenší s dírami na nožky. Ty dvě co tam jsou, jsou pro velké děti a malé se také chtějí pohoupat :) Neudrží se na těch velkých ještě ani ve dvou letech mnohdy... A jako poslední dotaz mám v zásobě, zda náhodou neplánujete toto hřiště oplotit, jako u Mlékárny. Aby nebyla možnost zde chodit venčit psy.. Po zimně si mnoho lidí plete toto prostranství a jen co vyjdou ze vchodu, pustí psa vykonat svou potřebu. Bohužel si to již neuklidí.. Nemluvě o tom, že někteří tahají psa až opravdu na to dětské hřiště... Značka "zákaz psů" by určitě pomohla. Děkuji za odpověď. Cyprichová

Odpovídá Večeřová Lada

Doplnění nových herních prvků ve vnitrobloku na ulici Okružní v rámci běžné údržby neplánujeme. Máme ...

28.03.2017 18:23

Úklid spadaného listí.

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat,kdy započnete s úklidem spadaného listí od velkých stromů na městském pozemku č.2984/1 u zahradkářské kolonie na Horkách.Po několik desetiletí úklid dělají zahradkáři sami v rámci svých možností!Město má na úklid techniku a lidi a nám zahradkářům už ubývají síly a hrozí požár od třeba odhozeného nedopalku.Vedlejší parčík je uklizený,tam je to v pořádku.Předem děkuji za kladnou odpověď,M.B.

Odpovídá Večeřová Lada

Tato lokalita, o které se zmiňujete, je vedena jako ostatní plocha-charakter využití neplodná půda. ...

05.04.2017 10:06

Velikonoční jarmark a podobné

Dobrý den, je moc dobře, že se na náměstí pořádají akce jako Velikonční jarmark, Vánoční trhy, selský rynek apod. Zarážející je však jejich časové zařazení během týdne i dne. Prosím, pro koho město tyto akce pořádá? Pouze pro lidi, kteří mají celý den volno nebo končí v práci ve 2 odpoledne? Tyto akce jsou bohužel vždy přes týden (nikdy o víkendu) a končí pravidelně v 16 h. Myslím, že by se akcí účastnilo (a chtělo účastnit) daleko více lidí, ale brát si půlden volna proto v práci asi nebudou. Vždyť v dnešní době je běžná pracovní doba např. do 16 h nebo 17 h. Bylo by možné tyto akce pořádat také např. do 18-19 h, nebo dopoledne o víkendu? Předem děkuji za odpověď.

Odpovídá Stařičný Miroslav Ing.

Konání Slezského rynku zajišťuje za podpory města Spolek českých výrobců a zemědělců. Dle vyjádření ...

07.04.2017 05:19

Neoprávněná reklama ve vytrýnce správy hřbitova

Dobrý den nevím zda jste si vědomi toho že váš V uvozovkách správce hřbitova má ve vytrýnce svou reklamu na kamenické práce za kterou ostatní kameníci musí platit a to nemalé peníze a ještě k tomu je jim znemožněno se jakým koliv způsobem prezentovat , nevím co mi na to odpovíte ale já si myslím že je to nemorální se takto prezentovat a špinit druhé kamenické firmy . Chci se také zeptat zda budete řešit nějakým stylem informační tabuli na nebo před hřbitovem tak aby si i ostatní kameníci mohli umístit svou vyzitku .

Odpovídá Moravcová Dana

Na centrálním hřbitově v Českém Těšíně jsou umístěná dvě reklamní zařízení a to na základě uzavřenýc ...

1. stránka z 171 1 2 3 4 5 6 169 170 171

  • Captcha
  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou

    Odesláním dotazu dává tazatel souhlas se zpracováním a uchováním svých uvedených osobních údajů

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com