položit dotaz Zobrazit archiv dotazů 2011-2012

V této rubrice se nepostupuje podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a na odpovědi není právní nárok.
Dále nebudou zodpovězeny dotazy:

  • obsahující osobní údaje jiných osob, než tazatele
  • je-li na stejný nebo podobný již zveřejněná odpověď
  • týkající se sousedských vztahů
  • na které lze nalézt odpověď na těchto webových stránkách (např. vyřizování dokladů nebo jiné životní situace)
  • o letopočtech výstavby nebo historii městských budov
  • majíci urážlivý a vulgární charakter
31.12.2019 15:00

Zábor veřejného prostranství

Dobrý den, chci se zeptat. Zda Sportbar na adrese Jablunkovská 1972/76b platí celoročně poplatek za zábor veřejného prostranství na parcele 1893/109. Má tam celý rok dřevěné lavičky.

Odpovídá Smelíková Jarmila Bc.

Poplatky za užívání veřejného prostranství u tohoto poplatníka jsou v souladu s platnou Obecně závaz ...

10.11.2019 16:34

směrová cedule

Dobrý den, jezdím často do Těšína z Frýdku. Když jedu z Cieszyna přes most (oboustranný vjezd) směrem k nádraží, tak před nádražím je odbočka doleva a je tam cedule Frýdek-Místek (a asi i Brno). Ta cedule tam byla, myslím v době kdy se opravoval podjezd pod tratí. Dnes jsem měl čas a tak jsem si chtěl zjistit kam mě to zavede. Bohužel, po této odbočce, kde je hodně menších odboček bez označení(zda odbočit na Fýdek), jsem dojel na hlavní silnici, která vede od příjezdu po dálnici k Těšínu směrem na Třinec. Tak jsem na té hlavní silnici odbočil doprava a dostal jsem se ve směru na Třinec. Kdo to zná, tak takovým způsobem na Frýdek i dál na Brno určitě nepojede. A kdo to nezná, tak to těžko pochopí. Jel jsem takto v době kdy se opravoval ten podjezd. Říkal jsem si,že je to jen dočasné. Prosím vás, tu ceduli tam sundejte. Jen mate všechny řidiče, kteří fakt nevědí jak se jede nejkratší cestou po dálnici na Frýdek a dále. Děkuji, Miroslav Valek, M. Majerové 493, Frýdek-Místek

Odpovídá Radek Lipina

Na místní komunikaci ul. Střelniční je umístěna svislá dopravní značka IS 2b „Směrová tabule pro pří ...

01.12.2019 10:05

autovrak u hřbitova

Dobrý den, v červenci jsem vás upozornila na autovrak na parkovišti u hřbitova. Teď už má rozbitá okna, vyrvané dveře a postupně je demolován. Už je to myslím důvod něco s tím dělat. Ještě pořád má SPZ. Děkuji.

Odpovídá Radek Lipina

Fyzickou kontrolou referentem místního hospodářství dne 16. 12. 2019 (pořízená fotodokumentace) na m ...

07.01.2020 20:25

povánoční svoz stromečků

Chtěla bych se zeptat, jestli svoz vyhozených vánočních stromečků probíhá i v Dolnim Žukově. Ve městě tato služba fungovala, loni jsme se přestěhovali. Děkuji za odpověď.

Odpovídá Kročková Lenka

Svoz vánočních stromků probíhá pouze na sídlištích a v centru města. Občané bydlící v příměstských č ...

04.12.2019 10:55

Zábradlí ve Svibici

Dobrý den, chtěla bych touto cestou upozornit na zlomené zábradlí na schodech ve Svibici, ve směru od restaurace Kysuce směrem k základní škole. Hrozí nebezpečí úrazu. Chodí tu denně hodně školáků a starších lidí, bylo by vhodné zábradlí vyměnit. S pozdravem Mužíková Dana

Odpovídá Raszka Zbigniew Ing.

Oprava uvolněného svařovaného spoje na ocelovém zábradlí byla provedena dne 16.12.2019.

27.11.2019 13:43

Oprava komunikace

Dobrý den, chtěla bych se dotázat, zda bude provedena ve Stanislavicích oprava děr na vedlejší pozemní komunikaci vedoucí z hlavní silnice z ulice Ostravská kolem bývalého kulturního domu směrem dolů a napojuje se na ulici Dvorskou. Tyto díry se nacházejí a jsou nejvíce patrné pár metrů před mostkem na ulici Dvorskou a jsou po celé její šíři. Přes tyto díry na vedlejší komunikaci se musí projíždět se zvlášť zvýšenou opatrností, aby nedošlo k poničení vozidla. Touto komunikací projíždí denně velké množství aut ke svým domům. Děkuji za odpověď Renáta Poláchová

Odpovídá Raszka Zbigniew Ing.

Oprava výtluků v uvedeném úseku místní komunikace ul. Dvorská ve Stanislavicích byla provedena dne 1 ...

23.07.2019 11:07

odtok na ul. Úvoz

Dobrý den. Prosím bylo by možno vyčistit odtok ze sídliště na ulici Úvoz pod bowlingem? Když hodně prší teče voda nekontrolovatelně z kopečka dolů a zatéká do okolí. Děkuji

Odpovídá Raszka Zbigniew Ing.

Správce pozemních komunikací města Český Těšín zajistil v listopadu roku 2019 vyčištění i opravu odv ...

04.01.2020 16:36

Neprofesionální chování zaměstnanců Sběrného dvoru

Dobrý den, dnes jsme odváželi do Sběrného dvora na ul. Na Horkách elektrozařízení. Zaměstnanci nám řekli, abychom elektrospotřebiče vyhodili do kontejneru se směsným odpadem. Ve sběrném dvoře tedy neprobíhá třídění odpadu? Opravdu máme vyhazovat elektrospotřebiče do běžných popelnic?

Odpovídá Benatzká Karína Ing.

Abychom mohli Vaši připomínku prověřit, potřebujeme znát přesné datum a hodinu, kdy k popsané situac ...

03.01.2020 19:24

Panelové fasády

Dobrý den,bude se v našem městě provádět pro rok 2020 zateplení na panelových domech.A kdy se bude provádět zateplení domu Cihelni 15,panelák je v otřesném stavu,jak z venku tak i ze vnitř.

Odpovídá Benatzká Karína Ing.

Dům na adrese Cihelní 15 není majetkem města, investiční záměry jeho majitele nám nejsou známy. Dota ...

1. stránka z 254 1 2 3 4 5 6 252 253 254

  • Povinné položky jsou označeny hvězdičkou